"Balard laat niet alles zien door hoe hij wordt ingezet bij NAC"

Max Balard
Max Balard Foto: © Pro Shots

Sinds de zomer van 2024 staat Max Balard onder contract bij NAC Breda. De Australiër werd tegen Heracles Almelo in het Rat Verlegh Stadion gesteund door een bijzondere supporter, want de Australiër Brady Carr was te gast.

"Ik had van tevoren al tegen Balard gezegd dat ik een vlag mee zou nemen, zodat hij zou weten waar ik zat", vertelt Carr aan BN DeStem. De supporter en de voetballer zijn geen onbekenden van elkaar. Carr is e-sporter op professioneel niveau en kwam uit voor de oude club van Balard: Central Coast Mariners. "Veel jongens verlieten de club aan het eind van het seizoen voor uitdagingen in Europa."

"Toen ik wist waar ze allemaal naartoe gingen, ben ik gaan plannen; hoe kan ik zoveel mogelijk Aussie boys in actie zien?", gaat hij verder. Carr zocht contact met Balard en ritselde zo een kaartje voor het duel tegen Heracles Almelo. "Daar was ik heel dankbaar voor, want het was een nieuwe ervaring en ik houd ervan om dat soort dingen te ontdekken."

Carr denkt dat Balard niet optimaal wordt benut door NAC Breda. "Ik denk dat hij niet al zijn kwaliteiten laat zien op de manier waarop hij wordt ingezet bij NAC. Hij speelde (tegen Heracles, red.) als een diepe nummer 6, net voor de centrale verdedigers. Daardoor kunnen de vleugelverdedigers naar voren, maar bij zijn oude club Central Coast speelde hij hoger, meer als een nummer 8. Ik denk dat zijn kwaliteiten hoger op het veld beter tot hun recht komen", aldus Carr.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
za
12/04
NAC Breda
21:00
Go Ahead Eagles
do
24/04
AZ
18:45
NAC Breda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
8 Fortuna Sittard 25 -10 32
9 SC Heerenveen 25 -14 30
10 NEC Nijmegen 26 0 29
11 NAC Breda 26 -16 29
12 FC Groningen 24 -10 28
13 Heracles Almelo 25 -14 27
14 PEC Zwolle 26 -11 26
Bekijk de hele stand