Bart Verbruggen is ambitieus: "Doel om beste keeper te worden"

Bart Verbruggen in Oranje
Bart Verbruggen in Oranje Foto: © Pro Shots

Bart Verbruggen wil één van de beste keepers van de wereld worden. Dat liet hij weten in een gesprek met Voetbal International.

De voormalig doelman uit de jeugd van NAC Breda werkt hard om zijn plek in Oranje te behouden. “Edwin van der Sar was jaren op rij stabiel goed. Dat is echt knap. Ik weet dat ik dat ook kan, maar de uitdaging is om te focussen op het hier en nu. Goed presteren, wedstrijd voor wedstrijd. Fit blijven. Mezelf blijven ontwikkelen.”

Bij Anderlecht is Verbruggen teamgenoot van Jan Vertonghen. Die zei dat Verbruggen binnen vijf jaar bij de beste keepers van de wereld zou horen. “Zo, dat is nogal wat. Wie weet. Uiteindelijk is mijn doel om de beste keeper te worden die ik kan zijn. Of dat de beste van de wereld is, dat is ook een kwestie van opinie. De één vindt Ronaldo beter, de ander Messi”, is de reactie van de doelman.

In ieder geval wil hij dat niveau wel aantikken. “Ik wil in ieder geval genoemd worden in de discussie over wie de beste is. Dat vertrouwen heb ik wel. Het belangrijkste is dat ik mezelf aan het einde niet wil kunnen verwijten dat ik er meer uit had kunnen halen”, aldus Verbruggen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
za
12/04
NAC Breda
21:00
Go Ahead Eagles
do
24/04
AZ
18:45
NAC Breda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
14 PEC Zwolle 26 -11 26
15 Sparta Rotterdam 26 -10 25
Bekijk de hele stand