Botteghin terug naar Brabant? "Zou ze graag meenemen naar NAC"

Eric Botteghin is blij na een treffer bij NAC
Eric Botteghin is blij na een treffer bij NAC Foto: © Pro Shots

NAC Breda neemt het zaterdagmiddag in eigen huis op tegen FC Groningen en Eric Botteghin stond in het verleden bij beide clubs onder contract. De Braziliaanse centrumverdediger bewaart nog altijd goede herinneringen aan zijn periode in Brabant. 

"NAC was een heel belangrijke club in mijn carrière”, vertelt hij op de website van het Algemeen Dagblad. "Het is de club die me de kans gaf om te debuteren in de eredivisie en waar ik verder op kon groeien als voetballer. Die twee jaren bij NAC hebben me geholpen de speler te worden die ik vandaag de dag ben", aldus Botteghin, die ook vol lof is over de trouwe fans. "De sfeer in het stadion was altijd geweldig. Zelfs als het niet goed ging, waren de supporters er altijd. De wedstrijden die je thuis speelt, zijn net een feestje", constateert hij.

Botteghin bracht veel tijd door met Kees Luijckx in zijn NAC-tijd. "Hij nam me af en toe ook mee naar typisch Hollandse restaurants in het centrum van Breda om het Nederlandse eten te proberen”, blikt hij terug. "Ik leerde in die tijd ook veel Nederlands. Ik bracht veel tijd door met hem; we reden soms ook samen naar de training", aldus Botteghin, die nu in Italië bij Modena speelt. "Als ik gestopt ben, wil ik naar Nederland om mijn kinderen te laten zien waar ze zijn geboren. En ik zou ze graag meenemen naar NAC en de andere clubs waarvoor ik heb gespeeld. Dan kunnen ze met hun eigen ogen zien waar hun vader heeft gevoetbald.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
za
10/05
Fortuna Sittard
18:45
NAC Breda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
12 NEC Nijmegen 29 -1 33
13 Fortuna Sittard 29 -16 33
14 NAC Breda 30 -18 32
15 PEC Zwolle 29 -9 31
16 Willem II 29 -19 24
17 RKC Waalwijk 29 -23 19
Bekijk de hele stand