BREAKING | NAC stapt naar de rechter voor duel tegen Go Ahead

Dean James tegen NAC Breda
Dean James tegen NAC Breda Foto: © BSR Agency

Een nieuwe wending in paspoortgate, want NAC Breda stapt naar de rechter om het duel tegen Go Ahead Eagles ongeldig te laten verklaren. De wedstrijd in Deventer werd met 6-0 gewonnen door de Eagles, maar door het meespelen van Dean James gaat NAC opnieuw niet akkoord met deze uitslag.

"Vorige week heeft het Competitiebestuur NAC geïnformeerd dat zij formeel heeft besloten de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles niet ongeldig te verklaren en niet te laten overspelen", meldt NAC op de eigen clubkanalen. "De afgelopen week heeft NAC dit besluit en de mogelijke vervolgstappen zorgvuldig bestudeerd en hierover advies ingewonnen." 

"Daarnaast heeft NAC een gesprek met het Competitiebestuur gehad waarin het besluit is besproken en zowel het Competitiebestuur als NAC haar standpunten heeft benoemd", vervolgt de club. "NAC heeft besloten dat zij door de rechter gaat laten toetsen of het Competitiebestuur tot dit besluit mocht komen dan wel of de wedstrijd alsnog ongeldig moet worden verklaard en moet worden overgespeeld. Dit zal NAC doen in een kortgedingprocedure. In afwachting van de juridische procedure zal NAC voorlopig geen verdere inhoudelijke mededelingen doen."

Lees meer:
0 reacties