Brouwers onder de indruk van NAC'er: "Dat is echt niet normaal"

Luuk Brouwers
Luuk Brouwers Foto: © BSR Agency

NAC Breda en SC Heerenveen nemen het zondag om 16.45 tegen elkaar op in het Rat Verlegh Stadion. Luuk Brouwers is een vaste waarde in het elftal van de Friezen, maar hij ontbreekt dit weekend vanwege een blessure. Toch doet de middenvelder een voorspelling voor het duel tussen NAC en zijn Heerenveen.

"Ik verwacht een hele lastige wedstrijd", zegt Brouwers in D'n Hoefcast, een podcast van onder meer Ralf Seuntjens. "Ik denk dat we dit jaar een heel sterk NAC zien. Het is echt een team, vol harde werkers. In het Abe Lenstra Stadion ging het redelijk makkelijk voor ons (4-0 voor Heerenveen, red), maar dat zal aankomende zondag wel wat anders worden. Het wordt een lastige pot."

Bij NAC Breda staat Jan Van den Bergh bekend vanwege zijn verre inworpen. Zijn ze bij SC Heerenveen ook gewaarschuwd voor de ingooi van de Belg? "Daar zijn we wel van op de hoogte. Het is bijna een corner hé. Dat is echt niet normaal. Die gozer kan echt gooien, maar hij kan ook goed voetballen", aldus Luuk Brouwers. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
za
10/05
Fortuna Sittard
18:45
NAC Breda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
12 NEC Nijmegen 29 -1 33
13 Fortuna Sittard 29 -16 33
14 NAC Breda 30 -18 32
15 PEC Zwolle 29 -9 31
16 Willem II 29 -19 24
17 RKC Waalwijk 30 -27 19
Bekijk de hele stand