Brym heeft tijd nodig bij NAC: "Kennismaking verre van ideaal"

Charles-Andreas Brym
Charles-Andreas Brym Foto: © BSR Agency

Wereldreiziger Charles-Andreas Brym moet nog ontdooien bij NAC. De 27-jarige aanvaller is druk bezig met aarden in Nederland. 

"Zijn eerste kennismaking met het NAC-publiek was verre van ideaal", schrijft Jurre van Wanrooij in het Algemeen Dagblad. "Tegen AZ kwam Brym in de ploeg na de rode kaart voor Sydney van Hooijdonk. Met een van zijn eerste balcontacten kreeg hij dé kans om NAC vanaf elf meter op voorsprong te zetten, maar hij schoot huizenhoog over. Op bezoek bij FC Twente revancheerde hij zich met een assist."

Brym toonde veerkracht, zoals hij dat ook al deed door veel sneller dan verwacht terug te keren van een schouderblessure. "Ik kreeg een warm welkom toen ik hier aankwam", weet Brym nog goed. "De club heeft een grote achterban. Als je naar het stadion gaat, weet je dat het publiek tot de laatste minuut voor je juicht. Het is fijn om voor zo’n aanhang te spelen."

Zet in op NAC Breda tegen Feyenoord!

NAC Breda speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties