Carl Hoefkens duidelijk: "Ik wil jullie twee dagen niet zien"

Carl Hoefkens
Carl Hoefkens Foto: © Pro Shots

Door blessures en ziekte zag NAC-trainer Carl Hoefkens zich genoodzaakt zijn basiself opnieuw aan te passen. Boyd Lucassen en Casper Staring keerden na een periode van afwezigheid terug in de basisopstelling.

Na het gelijkspel tegen Feyenoord wacht NAC een rustige week, aangezien er komend weekend geen eredivisiewedstrijd op het programma staat. Een welkome pauze, zo benadrukt Hoefkens. "Het is echt het perfecte moment voor ons", stelt de trainer tegenover Algemeen Dagblad. "Vandaar dat ik ook tegen de boys heb gezegd: ik wil jullie twee dagen niet zien. Als zij iets voelen, moeten ze de dokter zo snel mogelijk op de hoogte brengen, zodat al die ziektekiemen uit de kleedkamer zijn."

De ziekteverschijnselen bleven niet beperkt tot één speler. Derde doelman Kostas Lamprou ontbrak vanwege ziekte, en ook een andere speler werd hard getroffen. "Adam Kaied moest na de warming-up gigantisch overgeven," vertelt Hoefkens. "Die hebben we naar huis gestuurd; hij zat zelfs niet op de bank. Dus ja, er zijn wel bepaalde dingen aanwezig in de groep."

Daarnaast kampte NAC met blessures bij Boy Kemper, Terence Kongolo, Lars Mol, Raul Paula en Dion Versluis, waardoor de opties op de bank beperkt waren. Toch was Hoefkens tevreden over de inzet van zijn spelers. "Dan moet je nog meer verwachten van iedereen. Vandaag heeft iedereen geleverd. Ik ben tevreden met degenen die begonnen zijn aan de wedstrijd en ongelooflijk tevreden met degenen die zijn ingevallen. Dat is waarvoor wij staan."

Lees meer:
0 reacties