Carl Hoefkens prijst collega: "Daar heb ik bewondering voor"

Carl Hoefkens in gesprek met Hans Kraay jr.
Carl Hoefkens in gesprek met Hans Kraay jr. Foto: © BSR Agency

Na afloop van NAC Breda - PSV spraken trainers Carl Hoefkens en Peter Bosz elkaar nog even in de catacomben. Daaruit bleek het wederzijdse respect dat de oefenmeester voor elkaar hadden. 

Het gesprek ging verder dan alleen de tegenstander uit Eindhoven feliciteren met de 0-3 zege, vertelt Hoefkens. "We hebben over wat individuele spelers gesproken en over de manier waarop PSV speelt in de Champions League. Ik heb hem gezegd dat ik daar bewondering voor heb", legt de Belg na afloop uit in BN DeStem. "Alle respect voor de speelwijze en de ploeg die hij heeft. Hopelijk kunnen ze ver geraken in Europa.”

NAC verloor uiteindelijk met 0-3, maar groef zich niet in zaterdagavond. Een bewuste keuze van de ploeg van Hoefkens. "Als je dat doet, ga je er alsnog af met 0-3. Ik had daar geen trek in", vertelt de hoofdtrainer van de Bredanaren. "Ik wilde er een wedstrijd van proberen te maken, maar PSV was op de afspraak. Een verdienste van die ploeg.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
zo
17/08
NAC Breda
20:00
Fortuna Sittard
zo
24/08
NEC Nijmegen
14:30
NAC Breda
zo
31/08
NAC Breda
16:45
AZ
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
Bekijk de hele stand