Carl Hoefkens trots op NAC Breda: "Gigantisch grote stap gezet"

Carl Hoefkens in het Rat Verlegh Stadion
Carl Hoefkens in het Rat Verlegh Stadion Foto: © Pro Shots

Trainer Carl Hoefkens is trots op zijn spelers na de wedstrijd tegen AZ, ondanks het verlies. Dat laat hij weten in een gesprek met BN De Stem.

De Belgische trainer looft de werklust van zijn spelers. “Ik ben fier op de verbetenheid van mijn spelers, hoe we hebben gevochten en gewerkt. Maar met momenten hebben we ook echt deftig voetbal op de mat gelegd. Dat wordt af en toe nog wel eens vergeten. Kijk maar naar ons doelpunt; dat is echt een goede actie.”

Het duel tegen AZ was tevens het laatste thuisduel van 2024. Daarom maakt Hoefkens de balans op. “Als je kijkt naar waar wij staan op dit moment in de stand, naar elke thuiswedstrijd die we gespeeld hebben, en de beleving van de fans, ja, dan heb je voor mij als spelersgroep en als club een gigantisch grote stap gezet.

Toch blijft de doelstelling hetzelfde. Onze ambities van vóór dit seizoen blijven nu gewoon hetzelfde: behoud verzekeren met voetbal waar de mensen zich mee kunnen identificeren. We moeten nederig blijven, we mogen niet gaan dromen. We zullen moeten blijven werken, blijven gaan en de dingen blijven doen om elke dag beter te worden”, aldus de oefenmeester.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
1/03
FC Utrecht
16:30
NAC Breda
vr
7/03
NAC Breda
20:00
Sparta Rotterdam
vr
14/03
Almere City
20:00
NAC Breda
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
10 NAC Breda 22 -15 26
11 NEC Nijmegen 21 2 24
12 Willem II 22 -6 24
13 PEC Zwolle 22 -8 24
Bekijk de hele stand