Danny Koevermans: "Stokpaardje, maar dan zeg ik toch NAC Breda"

Danny Koevermans
Danny Koevermans Foto: © BSR Agency

Danny Koevermans denkt dat NAC Breda het best uit de winterstop is gekomen van alle degradatiekandidaten. De Bredase club speelde gelijk tegen FC Groningen, terwijl de directe concurrenten allemaal onderuit gingen.

"Het begint een stokpaardje te worden, maar ik kijk puur naar de punten en dan zeg ik NAC Breda", vertelt Koevermans in het item Bellen met... van ESPN. "Ze hebben een punt gehaald in Groningen, dat is gewoon prima. Telstar kon heel knap nog wel wat brengen in de laatste twintig minuten tegen Ajax, met tien man, maar aan het einde van de rit staat er wel gewoon weer 0 punten achter hun naam."

"Dat is het verhaal van Telstar dit seizoen", vervolgt hij. "Ze krijgen de complimenten, maar halen te weinig punten. Komend weekend wordt wel weer leuk trouwens, met Excelsior - Telstar op het programma. Dat is er wel eentje om naar uit te kijken", aldus Koevermans.

Lees meer:
0 reacties