Dessers aast op transfer: ''Het wordt een spannende zomer''

Cyriel Dessers heeft bij Heracles Almelo een topseizoen achter de rug. De Belgische spits was met vijftien doelpunten de meest trefzekere speler van de Eredivisie, maar een topscorerstitel heeft hij nog niet binnen. 

"Ik heb nog niks gehoord, maar ik ben wel benieuwd", lacht Dessers in gesprek met FOX Sports. "Ik hoop eigenlijk wel bevestigd te krijgen dat ik topscorer ben. Maar ik weet het niet. Ze hebben nu genoeg andere dingen aan het hoofd, denk ik."

Sinds deze week is Dessers in ieder geval terug in training. "Ik ben blij dat ik nu weer iets te doen heb overdag." De oud-spits van NAC Breda heeft er geen geheim van gemaakt dat hij in de zomer wel een transfer wil maken.

"Maar of ik wegga? Ik heb geen idee", reageert Dessers. "Voor mij wordt het een hele spannende zomer. Met alles wat er niet gebeurt wordt het niet gemakkelijker. Aan de andere kant: ik heb een goed seizoen achter de rug en ben topscorer geworden. Dat is wel goede reclame." 

Lees meer: