Farioli baalt na overwinning op NAC: "In rust ook over gehad"

Francesco Farioli kijkt rond in de Johan Cruijff Arena
Francesco Farioli kijkt rond in de Johan Cruijff Arena Foto: © Pro Shots

Ajax-trainer Francesco Farioli heeft na afloop zijn onvrede geuit over het verdedigende optreden van zijn team bij de openingstreffer van NAC Breda. Volgens de Italiaan ontbrak het zijn spelers aan scherpte en felheid toen Leo Sauer brutaal de 0-1 binnenschoot.

"Dit was duidelijk een goede dag", vertelde Farioli aan ESPN. Toch had de trainer van Ajax ook een stevig minpunt. Hij stoorde zich aan de wijze waarop Ajax op achterstand kwam. "We hebben het onszelf wel moeilijk gemaakt door een moment waarop we drie duels op rij verloren. Daar hebben we de prijs voor betaald en die was hoog. Maar we hebben daar goed op gereageerd."

"Ik was niet blij met het feit dat we daar de agressie misten. Daar hebben we het in de rust ook over gehad. We moeten bescheiden blijven en hard blijven werken." Verder was Farioli wel te spreken over de invloed van Don- Angelo Konadu. De aanvaller maakte zijn basisdebuut in de Eredivisie. "De invloed van Konadu was geweldig. Bij de penalty, maar ook zijn aandeel bij de tweede goal."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
za
10/05
Fortuna Sittard
18:45
NAC Breda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
12 NEC Nijmegen 29 -1 33
13 Fortuna Sittard 29 -16 33
14 NAC Breda 30 -18 32
15 PEC Zwolle 29 -9 31
16 Willem II 29 -19 24
17 RKC Waalwijk 29 -23 19
Bekijk de hele stand