FC Utrecht moet puzzelen tegen NAC: "Alleen voor noodsituaties"

Ron Jans
Ron Jans Foto: © BSR Agency

FC Utrecht kan naast Matisse Didden ook niet rekenen op Nick Viergever tegen NAC Breda. De aanvoerder van FC Utrecht zit wel bij de selectie, maar is nog niet klaar om te starten. Trainer Ron Jans moet een keuze maken in het hart van de defensie.  

FC Utrecht moet het de rest van het seizoen stellen zonder Matisse Didden. De Belg is na zijn twee gele kaarten van afgelopen zondag tegen Excelsior geschorst, maar keert ook daarna niet meer terug. Hij wordt geopereerd aan een liesbreuk. 

Nick Viergever en Sébastien Haller keren na een blessure terug in de wedstrijdselectie. Viergever kan niet starten, stelt Jans. "Hij kan niet starten. Hij heeft vandaag voor het eerst alles meegedaan. Die zit alleen maar voor noodsituaties bij de selectie. Hij heeft de afgelopen tijd individueel getraind", vertelt Jans bij RTV Utrecht

Om Didden te vervangen, gaat Jan kiezen tussen Siebe Horemans en Mike Eerdhuijzen achterin. Of Eerdhuijzen al klaar is voor 90 minuten? "Dat gaat wel die kant op. Dat zou kunnen", besluit Jans. 

Lees meer:
0 reacties