Greiml: "Teruggaan naar Schalke 04 een optie? Voor mij niet"

Leo Greiml
Leo Greiml Foto: © Pro Shots

Leo Greiml wil ook na dit seizoen bij NAC Breda actief blijven. De verdediger kan teruggekocht worden door Schalke 04, maar voelt daar zelf weinig voor. Dankzij veel blessures durfden topclubs het niet met hem aan, vooral zijn knei is een heikel punt. 

"Toen ik hier kwam, wist ik ook niet hoe mijn knie het zou houden", erkent Greiml bij Voetbal International. "Mijn knie doet het geweldig. Elke week komt er meer vertrouwen. Iedere training kan ik alles geven. Ik ben één wedstrijd geschorst geweest, maar verder heb ik iedere minuut probleemloos volgemaakt. Dat voelt als een grote overwinning en is een heel groot compliment voor de medische en technische staf."

Greiml is zeer blij in Breda, met een vriendin die bij de club werkt is hij dan ook niet van plan om nu te verkassen. "Ik hou echt van deze club. Elke verwachting is overtroffen. Schalke 04 heeft een clausule om me terug te halen. Ik kijk nog soms wat wedstrijden, maar dat is het enige contact met die club. Teruggaan een optie? Voor mij niet. Ik ben echt gelukkig bij NAC en met Jan heb ik ook nog eens een bijzondere connectie."

Lees meer:
0 reacties