Hoefkens lovend over NAC-speler: "Hebben we veel in geïnvesteerd"

Carl Hoefkens
Carl Hoefkens Foto: © BSR Agency

NAC moet het tegen Excelsior Rotterdam stellen zonder aanvoerder Boy Kemper, maar trainer Carl Hoefkens ziet in Jayden Candelaria een betrouwbare vervanger. De Belg baseert dat vertrouwen vooral op wat hij zag tegen FC Twente.

Hoefkens was na afloop duidelijk over de invalbeurt van de jonge linksback. "Ik vond het heel mooi om te zien", zei hij tegen BN DeStem. "Dat is iemand waar wij veel in hebben geïnvesteerd en aandacht aan hebben gegeven. Het was niet altijd even makkelijk voor hem, maar hij zit op het goede spoor." Volgens de trainer liet Candelaria precies zien wat er van hem gevraagd werd op een lastig moment in de wedstrijd.

Dat hij na lange tijd weer veel minuten moet maken en kapot was, zorgt niet voor zorgen bij Hoefkens. "Dat is ook de emotie en zijn de eerste minuten in een wedstrijd met heel veel tempo. Ik verwachtte van hem dat hij de hele linkerflank voor zijn rekening nam. Dat deed hij ook op een hele goede manier. Invallen is nooit makkelijk."

Met het duel tegen Excelsior begint voor NAC een reeks wedstrijden die cruciaal is voor het lijfsbehoud. Hoefkens weet wat zijn ploeg te doen staat. "Wij moeten gewoon een positief resultaat uit het vuur slepen. Wij willen hen onze wil opdringen, maar dat zal een uitdaging worden tegen een heel georganiseerd Excelsior."

Lees meer:
0 reacties