Hoefkens waarschuwt: "Het gaat een uitdaging voor ons worden"

Carl Hoefkens
Carl Hoefkens Foto: © BSR Agency

NAC Breda staat zaterdag voor een uitdagende wedstrijd tegen FC Groningen. Trainer Carl Hoefkens kijkt vol verwachting uit naar de ontmoeting  in het Rat Verlegh Stadion.

Hoefkens is duidelijk over zijn verwachtingen tegen FC Groningen. "Dat is een ploeg die het lang lastig heeft gehad, maar nu een beetje teruggegaan is naar een oud recept met veel intensiteit", analyseert de Belg in een interview met BN DeStem. "Veel jonge jongens, dynamiek en ook wel kwaliteit in het elftal." Hoefkens noemt de namen van Luciano Valente en Thom van Bergen. Deze twee sterkhouders van Groningen waren deze week nog trefzeker voor Jong Oranje in het oefenduel tegen Roemenië.

Ajax en Go Ahead Eagles hebben dit jaar alleen meer punten gepakt dan de ploeg van Dick Lukkien in de Eredivisie (15 punten). "Ze gaan hard op dit moment. Het gaat een mooie uitdaging voor ons worden", waarschuwt Hoefkens. "Wij moeten hetzelfde doen als in alle andere thuiswedstrijden: vol gas geven en de steun van het publiek erachter krijgen. Wij moeten vooral zelfvertrouwen hebben. We hebben thuis vier keer verloren en verder zijn we ongeslagen", aldus Hoefkens.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
vr
6/02
NAC Breda
20:00
Excelsior
za
14/02
Heracles Almelo
16:30
NAC Breda
za
21/02
NAC Breda
20:00
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Fortuna Sittard 19 -5 22
13 Go Ahead Eagles 19 -3 21
14 Excelsior 18 -15 20
15 FC Volendam 19 -12 17
16 Telstar 19 -8 16
17 NAC Breda 19 -11 14
18 Heracles Almelo 19 -22 14
Bekijk de hele stand