Holtby een echte liefhebber: "Hij wist wat van alle spelers"

Lewis Holtby juicht na zijn doelpunt
Lewis Holtby juicht na zijn doelpunt Foto: © Pro Shots

NAC Breda versterkte zich onlangs met Lewis Holtby. De Duitse middenvelder lijkt perfect te passen bij de club uit Breda. 

De komst van de voormalig Duits international naar NAC Breda kan een stunt genoemd worden. Hoe kwam de oud-speler van Schalke 04 en Tottenham Hotspur op de radar bij de club? "Ik begreep via de vader van Leo Sauer, die is ook zaakwaarnemer", onthult Pierre van Hooijdonk in NOS Studio Voetbal. "Hij dacht dat hij naar Borussia Dortmund ging", grapt Arno Vermeulen, "geel-zwart."

Holtby kende een geweldige start met een goal en een assists en wordt al omarmd door de supporters. "Hij wist alles van het Nederlands voetbal, het is echt een liefhebber", weet Vermeulen. De middenvelder had zich goed ingelezen voor zijn transfer, weet ook Van Hooijdonk. "Over elke speler wist hij wel iets te vertellen."

Lees meer:
0 reacties