Incident' met Ten Rouwelaar: ''Hij sprong gewoon op me, echt bizar''

Omer Bayram doorliep vrijwel de gehele jeugdopleiding bij NAC Breda, maar in 2012 vertrok hij naar Kayserispor. De Turkse middenvelder, die ook als linksback en linksbuiten uit de voeten kan, heeft echter veel geleerd bij de Parel van het Zuiden. 

"Er was bijvoorbeeld een incident met Ten Rouwelaar op de training", blikt hij terug in een interview met Voetbalzone. "Ik kapte hem uit en kreeg daarna veel tijd om af te maken. Ik dribbelde wat met de bal en opeens kreeg ik twee benen van achteren! Hij sprong gewoon op me, echt bizar. Dat was zijn bedoeling", beseft Bayram.

"Hij wilde laten zien dat ik geen trucjes moest gaan uithalen of leuk moest doen, maar gewoon die bal erin moest knallen", vervolgt hij. "Mijn tijd bij NAC was een leerschool, ik werd serieuzer. Het heeft me gevormd tot de voetballer die ik nu ben. Later, als je een gevestigde naam bent, kan je meer trucjes uithalen. Dan heb je meer krediet", besluit Bayram. 

 

Lees meer:
Agenda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Heracles Almelo 32 -17 38
13 NEC Nijmegen 32 1 37
14 PEC Zwolle 32 -11 35
15 NAC Breda 32 -21 32
16 Willem II 32 -21 25
17 RKC Waalwijk 32 -30 22
18 Almere City 32 -41 20
Bekijk de hele stand