Jill Baijings in de toekomst naar NAC Vrouwen? "Waarom niet?"

Jill Baijings
Jill Baijings Foto: © BSR Agency

Jill Baijings komt graag ooit nog uit voor NAC Vrouwen. De 23-jarige Oranje-international is al van kleins af aan fan van de club uit Breda. 

Baijings speelde in de jeugd van NAC onder andere met Oranje-doelman Bart Verbruggen en keerde onlangs met de OranjeLeeuwinnen terug in Breda. "Ik ben een groot NAC-supporter en kom samen met mijn vader vanaf mijn zesde in het Rat Verlegh Stadion", vertelt de middenvelder aan BN DeStem. "En dan sta ik met het Nederlands team zelf op het veld. Best een gek gevoel."

NAC is dit seizoen pas begonnen met vrouwenvoetbal, dus een snelle terugkeer lijkt er voor Baijings, afgelopen seizoen actief voor Bayern München, niet in te zitten. Later in haar carrière kan het altijd nog. "Als NAC komt, waarom niet? Ooit wil ik mijn carrière in Nederland afsluiten", aldus Baijings. "Eerst zei ik altijd Feyenoord, omdat ik dat een mooie club vind. Maar als ze naar de eredivisie gaan, NAC natuurlijk.”

Lees meer:
0 reacties