Karim El Ahmadi looft NAC Breda: "Elke tweede bal was voor hen"

Karim El Ahmadi in De Grolsch Veste
Karim El Ahmadi in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

NAC Breda heeft afgelopen weekend een knap resultaat geboekt door Feyenoord op een 0-0 gelijkspel te houden. In een sfeervol Rat Verlegh Stadion maakte de ploeg van Carl Hoefkens de Rotterdamse titelverdediger bijzonder lastig. Vooral in de openingsfase liet NAC zien dat het voor niemand onderdoet.

Oud-Feyenoorder Karim El Ahmadi was onder de indruk van de felheid van de Bredanaars. "In de eerste twintig minuten werden ze (Feyenoord, red.) bijna overlopen. Elke tweede bal was voor NAC," analyseerde hij in Dit Was Het Weekend. "In de tweede helft hadden ze misschien kunnen winnen, maar als je Feyenoord in Milaan zo’n eerste halfuur laat spelen, staan ze met 2-0 of 3-0 achter."

NAC hield niet alleen stand, maar wist ook de aanvalslinie van Feyenoord te ontregelen. Vooral Julián Carranza en Luka Ivanušec kwamen nauwelijks in het spel voor. "De spits en de nummer 10, normaal gesproken posities die wat rust moeten brengen, waren allebei heel slecht," aldus El Ahmadi. "Ik snap nu ook wel waarom veel trainers Ivanušec bijna nooit opstelden."

Lees meer:
0 reacties