Luijckx over plek in Breda: "Ultieme plek om biertje te drinken"

Kees Luijckx
Kees Luijckx Foto: © Pro Shots

Kees Luijckx is al heel wat jaren gestopt als voetballer en nog langer weg bij NAC Breda. 12 jaar na zijn vertrek uit Breda geeft de oud-prof tegenover BN De Stem aan dat hij er nog graag komt.

Luijckx laat weten wat zijn favoriete plekje is. "Café Boeimeer. Het vriendelijke personeel, de vrienden die ik er ontmoet, de laagdrempeligheid: het is voor mij de ultieme plek om een biertje te drinken. Er zijn meerdere cafeetjes in de stad waar ik graag naartoe ga, maar café Boeimeer is zonder twijfel de leukste. Zeker op wedstrijddagen van NAC. Het is mijn stamkroeg, ja."

Maar eer is meer, zo laat de inmiddels 39-jarige Luijckx weten. "Clique op het Van Coothplein, het leukste en gezelligste lunchtentje van Breda. Een plek waar je als gast echt in de watten wordt gelegd. Voor de breakfast burrito, een roereigerecht, mogen ze me ’s nachts wakker maken."

Ook rakelt Luijckx nog een verhaal op uit de oude doos. "Ik kan me nog een wedstrijd NAC-FC Groningen herinneren, die we met 1-2 verloren en waarin mijn goede vriend Robbert Schilder een penalty miste. ‘Is het nou wel zo’n wijs plan om een biertje te gaan drinken in de stad?', vroegen wij, stapliefhebbers, ons af. We besloten om naar ’t Piggenhuis te gaan, een plek waar je doorgaans niet heel veel NAC-supporters treft. Het café heeft die avond ons hart gestolen. Als Robbert in Breda is, en dat is-ie nog geregeld, lopen we er vaak samen even binnen", lacht hij.
 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
za
20/12
NAC Breda
21:00
Telstar
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
za
17/01
NAC Breda
21:00
NEC Nijmegen
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 SC Heerenveen 15 -3 17
13 Excelsior 15 -12 16
14 PEC Zwolle 15 -17 16
15 FC Volendam 15 -8 14
16 Heracles Almelo 15 -14 14
17 NAC Breda 15 -9 12
18 Telstar 15 -8 11
Bekijk de hele stand