Lurling over kans lijfsbehoud NAC: "Dan denk je: dit is kansloos"

Anthony Lurling
Anthony Lurling Foto: © Pro Shots

Anthony Lurling, jarenlang publiekslieveling bij NAC Breda, meent dat de club teveel buitenlanders zonder binding met de club in de selectie heeft. Of NAC ook volgend jaar op het hoogste niveau blijft acteren valt te betwijfelen.

"Het is een vreemdelingenlegioen", zegt Lurling bij Omroep Brabant. "En dat is gevaarlijk." Ook meent hij dat NAC amper weet hoe het moet scoren. "Ik zou niet weten wie de goals moet maken", meent hij. "Je moet wedstrijden winnen, en dan heb je doelpunten nodig. Alleen redelijk spel is niet genoeg." 

Dat betekent echter niet dat er ook dingen goed gaan. "Ze hebben echt wedstrijden gespeeld waarin je denkt: dit elftal kan niet degraderen", vindt de oud-speler. "Maar dan verlies je weer met 6-0 van Go Ahead en denk je: dit is kansloos."

Toch wil Lurling nog niet zeggen dat NAC gaat degraderen. "Je blijft hopen, omdat het NAC is", zegt Lurling tot besluit.

Lees meer:
0 reacties