'Met huidige speelstijl geen pretje om spits van NAC te zijn'

Leo Sauer en Elias Mar Omarsson
Leo Sauer en Elias Mar Omarsson Foto: © Pro Shots

Clubwatcher Jurre van Wanrooij was in het AFAS Stadion bij AZ - NAC Breda en zag een aantal opvallende zaken. 

Doelman Daniel Bielica kon zich in de tweede helft opnieuw onderscheiden bij NAC", aldus Van Wanrooij in BN DeStem. "De Pool heeft de afgelopen tijd bewezen een uitstekende lijnkeeper te zijn. Zo keerde hij tegen AZ in de slotfase een gevaarlijke schot van Jayden Addai. Bielica maakte in Alkmaar sowieso een zekere indruk en hielp NAC daarmee aan een punt."

Terence Kongolo moest publiekslieveling en aanvoerder Jan Van den Bergh vervangen. "Hij deed dat donderdagavond uitstekend. Het was pas zijn eerste basisplek sinds 9 februari, maar de 31-jarige mandekker hield zich goed staande. Het enige smetje op zijn avond was de late wondergoal van Mexx Meerdink."

"Met de huidige speelstijl is het niet altijd een pretje om spits van NAC te zijn. Dat ondervond Elías Már Ómarsson donderdagavond ook. De IJslandse spits raakte de bal slechts een keer in het zestienmetergebied van AZ", aldus Van Wanrooij. 

"Hij speelde dan ook niet per se een slechte wedstrijd, maar kwam simpelweg weinig in het stuk voor. Wel maakt Ómarsson veel vuile meters en is hij belangrijk in het tactische plaatje van Hoefkens", besluit de clubwatcher van NAC Breda. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Heracles Almelo 32 -17 38
13 NEC Nijmegen 32 1 37
14 PEC Zwolle 32 -11 35
15 NAC Breda 32 -21 32
16 Willem II 32 -21 25
17 RKC Waalwijk 32 -30 22
18 Almere City 32 -41 20
Bekijk de hele stand