'NAC Breda denkt serieus aan het vastleggen van Alex Schalk'

Alex Schalk bij NAC Breda
Alex Schalk bij NAC Breda Foto: © BSR Agency

Alex Schalk staat nadrukkelijk op de radar bij NAC in aanloop naar het duel met FC Volendam. Door personele problemen moet trainer Carl Hoefkens puzzelen en kijkt hij verder dan alleen zijn vaste kern. Schalk traint momenteel mee bij Jong NAC, is fit en kan op korte termijn een extra optie worden voor de bank.

Hoefkens sluit niets uit, zo laat Joost Blaauwhof namens Voetbal International weten. "Zou perfect kunnen. Maar Pepijn verdient eerst de kans. Hij kan ook een boost zijn, maar het is zeker iets wat ik overweeg. We laten geen kansen liggen."

Amine Salama is volgens Hoefkens in ieder geval een serieuze optie om in de basis te starten tegen Volendam, terwijl Fredrik Oldrup Jensen ook weer fit is.

Zet in op NAC Breda tegen Feyenoord!

NAC Breda speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties