NAC Breda speelt 1 juli een bijzonder oefenduel in Etten-Leur

Ontlading bij NAC Breda na de treffer van Pepijn Reulen
Ontlading bij NAC Breda na de treffer van Pepijn Reulen Foto: © BSR Agency

Voetballiefhebbers uit Etten-Leur kunnen op 1 juli uitkijken naar een bijzondere ontmoeting. Spelers van Internos, DSE en Unitas’30 vormen gezamenlijk één elftal dat het opneemt tegen NAC Breda. Onder de naam Etten-Leur United wordt om 19.00 uur afgetrapt op het complex van Internos.

Het initiatief komt voort uit de samenwerking tussen NAC en de Etten-Leurse club. Eerder dit jaar werkte Internos al mee door wedstrijden van de NAC Vrouwen te huisvesten. "We hebben eerder dit jaar, vanwege de grasmat in Breda, een aantal wedstrijden van de vrouwen van NAC tegen onder meer AZ en Ajax op ons terrein gehost. Daar kwam de bereidheid uit voort vanuit NAC om aan het begin van de competitie een oefenwedstrijd van de mannen op ons complex te spelen", vertelt Internos-voorzitter Albert Reijlink aan BN DeStem.

Voor de gelegenheid wordt een speciaal samengesteld elftal op de been gebracht. Acht spelers van Internos, zes van DSE en zes van Unitas’30 vormen samen Etten-Leur United. Volgens Reijlink was de keuze voor een gezamenlijk team snel gemaakt. "Omdat heel Etten-Leur NAC-minded is", legt hij uit. "Je bent fan van de eigen club maar ook van NAC."

De organisatie verwacht veel belangstelling voor het duel. Kaarten kosten 12,50 euro en daarnaast zijn er tachtig VIP-tickets beschikbaar voor honderd euro per persoon. Reijlink hoopt ongeveer tweeduizend bezoekers te mogen verwelkomen.

Hoewel er geen vergunning nodig was voor de wedstrijd, zijn er wel diverse veiligheidsmaatregelen getroffen. "Een vergunning voor deze wedstrijd was niet nodig. Wel hebben we onder meer een veiligheidsplan en zijn er AED-apparaten beschikbaar voor als de spanning een enkeling te machtig zou worden." Daarbij houdt de organisatie ook rekening met de weersomstandigheden. "Het belooft die dag ook flink warm te worden. Ze geven nu aan dat het 26 graden wordt. Het mag wat ons betreft wat minder."

Lees meer:
0 reacties