NAC Breda start voorbereiding met jeugd en drie oefenwedstrijden

Carl Hoefkens
Carl Hoefkens Foto: © Pro Shots

NAC Breda begint de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een brede selectie, waarin ook veel jeugdspelers een kans krijgen, zo meldt de club uit Breda.

Onder anderen keeper Thomas Goos en verdedigers Christian Chiza, Jemuel Erat en Mauro Vogel sluiten gedeeltelijk aan bij de trainingen. Daarnaast zijn middenvelder Senna van Ooijen en aanvallers Dion Versluis, Jordan Zirkzee, Chakir Chouradi en Pepijn Reulen erbij. Deze mix van jong talent en ervaren spelers moet NAC de nodige impulsen geven.

Sommige spelers, zoals Roy Kortsmit, Boyd Lucassen en Dion Versluis, volgen in het begin een aangepast trainingsschema vanwege herstel van blessures. Zij zullen later in de voorbereiding ook speelminuten maken in oefenwedstrijden om weer volledig fit te raken. Ook stagespeler Rodney Kongolo, die momenteel clubloos is, krijgt de kans zich te bewijzen tijdens zijn proefperiode. De technische staf houdt zijn prestaties nauwlettend in de gaten.

Bij de start van de eerste training staat een brede selectie van spelers paraat, waaronder nieuwkomers Juho Talvitie, Enes Mahmutovic en doelman Tein Troost. Talvitie en Mahmutovic kwamen net terug van interlandverplichtingen, terwijl Troost terugkeert uit Ierland na een uitleenbeurt aan Cork City. NAC streeft ernaar om met deze groep een goede voorbereiding te draaien.

Selectie bij start eerste training: Daniel Bielica, Roy Kortsmit, Thomas Goos, Cherrion Valerius, Leo Greiml, Rio Hillen, Terence Kongolo, Daan van Reeuwijk, Boy Kemper, Boyd Lucassen, Christian Chiza, Jemuel Erat, Mauro Vogel, Max Balard, Casper Staring, Clint Leemans, Lars Mol, Raul Paula, Fredrik Oldrup Jensen, Senna van Ooijen, Rodney Kongolo, Kamal Sowah, Sydney van Hooijdonk, Dion Versluis, Jordan Zirkzee, Pepijn Reulen en Chakir Chouradi.

De eerste training van het seizoen begint om 11.00 uur op het BO Infra Trainingscomplex in Zundert en is openbaar voor supporters. Tijdens de eerste trainingsweek staan ook drie oefenwedstrijden gepland: tegen SV Terheijden op 1 juli, Baronie op 3 juli en TOP Oss op 5 juli. Deze wedstrijden bieden NAC de kans om de vorm en samenstelling van het team verder te testen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
zo
17/08
NAC Breda
20:00
Fortuna Sittard
zo
24/08
NEC Nijmegen
14:30
NAC Breda
zo
31/08
NAC Breda
16:45
AZ
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
Bekijk de hele stand