NAC deelt slecht nieuws over nieuweling: "Medisch niet verantwoord"

Charles-Andreas Brym voor NAC Breda
Charles-Andreas Brym voor NAC Breda Foto: © Pro Shots

NAC Breda kan zaterdag niet beschikken over Charles-Andreas Brym. De zomerse aanwinst heeft een schouderblessure opgelopen. Het is volgens de club 'medisch niet verantwoord' om dit weekend in actie te komen.

"Bij de ongelukkige val op de training, heeft Brym geen nevenschade aan zijn schouder opgelopen. De speler had er 'alles' voor over om in De Kuip al op het veld te staan, maar dat is medisch niet verantwoord", meldt De Parel van het Zuiden via de officiële kanalen

De situatie van Brym wordt nu van dag tot dag gemonitord. Of de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen, tegen Fortuna Sittard op 17 augustus, haalbaar is voor Brym, wordt volgende week bekeken.

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties