'NAC kondigt contractverlenging Kortsmit aan na fatale blunder'

Roy Kortsmit tegen Ajax
Roy Kortsmit tegen Ajax Foto: © BSR Agency

Jay Kortsmit stond afgelopen weekend plots in de basis namens NAC Breda in het duel met Ajax. Dankzij een dure blunder wist Ajax op gelijke hoogte te komen nadat Leo Sauer de ploeg uit Breda op voorsprong had weten te zetten. Voor NAC geen reden tot zorg, want de club maakt juist nu bekend te willen verlengen met de doelman. 

Kortsmit stond onder de lat, omdat zijn goede trap de club uit Breda zou kunnen helpen. Zijn trap leverde NAC Breda veel op, maar uiteindelijk was het een fout van de doelman die zijn ploeg de das omdeed tegen de Ajacieden.

NAC Breda rekent hem echter niet af op die ene fout en wil met hem verlengen. "De club is zeer tevreden over Kortsmit, die al sinds medio 2020 onder contract staat in Breda. Daarom wordt het aflopende contract van de routinier, die zelf ook senang is in zijn rol als schaduw van Bielica, opengebroken", schrijft Voetbal International.

"Daarmee houdt de club de langst dienende contractspeler in de huidige selectie binnenboord. Intern wordt Kortsmit gezien als belangrijke pion in de kleedkamer en gewaardeerd vanwege zijn professionele houding", schrijft VI over de 'cultuurbewaker' van NAC Breda. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
za
10/05
Fortuna Sittard
18:45
NAC Breda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
12 NEC Nijmegen 29 -1 33
13 Fortuna Sittard 29 -16 33
14 NAC Breda 30 -18 32
15 PEC Zwolle 29 -9 31
16 Willem II 29 -19 24
17 RKC Waalwijk 29 -23 19
Bekijk de hele stand