'NAC snapt niks van rode kaart en gaat schorsing aanvechten'

Fredrik Oldrup Jensen krijgt rood
Fredrik Oldrup Jensen krijgt rood Foto: © Pro Shots

NAC Breda is van plan om in beroep te gaan tegen de rode kaart die Fredrik Oldrup Jensen zaterdagavond kreeg in het uitduel met FC Volendam (2-1 verlies). De club uit Breda is niet te spreken over het optreden van scheidsrechter Richard Martens en ziet voldoende aanleiding om een schorsing van de verdediger aan te vechten.

NAC kwam op voorsprong dankzij een eigen doelpunt van Volendam-verdediger Nick Verschuren, maar zag het duel kantelen na een directe rode kaart voor Lewis Holtby. Henk Veerman maakte namens Volendam gelijk en invaller Robert Mühren tekende in de slotfase voor de winnende treffer.

Tot overmaat van ramp kreeg NAC in de slotminuut een tweede rode kaart. Oldrup Jensen leek de bal te spelen bij zijn ingreep, maar Martens besloot de Noor van het veld te sturen, tot verbazing van spelers en staf. Volgens clubwatcher Joost Blaauwhof van Voetbal International is er binnen de club veel onbegrip over de beslissing en staat het zo goed als vast dat NAC in beroep gaat tegen de aanstaande schorsing.

Lees meer:
0 reacties