NAC verlengt contract met hoofdsponsor voor aankomend seizoen

NAC Breda viert doelpunt tegen Heracles Almelo
NAC Breda viert doelpunt tegen Heracles Almelo Foto: © BSR Agency

NAC en Catom, het moederbedrijf van OK, hebben overeenstemming bereikt over de verlenging van het hoofdsponsorschap. Dat maakt de club bekend via het clubkanaal.

Ook komend seizoen prijkt het logo van OK dus op het shirt van de Parel van het Zuiden. Jan Willem Westerhuis, directeur Catom/OK, is er blij mee. "Wij voelen ons nauw verbonden met NAC en haar supporters. De terugkeer naar de Eredivisie afgelopen seizoen was een fantastische mijlpaal. Met trots zetten wij onze samenwerking voort! We willen dit seizoen feestelijk afsluiten met een bijzondere actie op onze tankstations. En we kijken ernaar uit om ook komend seizoen samen met de club en supporters mooie momenten te creëren."

Eric Matijsen, directeur Marketing & Sales NAC, sluit zich daarbij aan. "De warme band tussen OK en NAC heeft voor het zevende seizoen op rij geleid tot dit mooie partnerschap. Wij zijn OK zeer erkentelijk voor de steun. OK is een onmisbare schakel in ons succes, ongeacht divisie."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
zo
17/08
NAC Breda
20:00
Fortuna Sittard
zo
24/08
NEC Nijmegen
14:30
NAC Breda
zo
31/08
NAC Breda
16:45
AZ
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
Bekijk de hele stand