NAC volgend seizoen naar Velsen; Telstar promoveert naar Eredivisie

Telstar viert een treffer tegen Willem II
Telstar viert een treffer tegen Willem II Foto: © Pro Shots

NAC neemt het komend seizoen twee keer op tegen Telstar. De club uit Velsen was in de beslissingswedstrijd te sterk voor Willem II en is gepromoveerd naar de Eredivisie.

De heenwedstrijd eindigde in een 2-2 gelijkspel, waardoor er in het Koning Willem II Stadion nog alles was om voor te spelen. Telstar begon furieus in Tilburg en kwam in no-time op een 0-2 voorsprong. Mees Kaandorp en Youssef El Kachati zorgden ervoor dat er in de 12e minuut dat de ploeg van trainer Anthony Correia op rozen zat. Een paar minuten later werd een vrije trap van Rob Nizet echter van richting veranderd, waardoor Willem II weer in de wedstrijd kwam. Met een 1-2 tussenstand werd er gerust.

Na rust was Telstar van meet af aan de betere partij en de 1-3 leek niet lang uit te kunnen blijven. In de 58ste minuut kopte Kaandorp raak, waarmee hij de gasten op een 1-3 voorsprong zette. Een enorme dreun voor Willem II, die de Tilburgers ook niet meer te boven kwamen. SC Telstar verslaat Willem II en is gepromoveerd naar de Eredivisie!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
zo
17/08
NAC Breda
20:00
Fortuna Sittard
zo
24/08
NEC Nijmegen
14:30
NAC Breda
zo
31/08
NAC Breda
16:45
AZ
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
Bekijk de hele stand