NAC wint besloten oefenduel van MVV, 17-jarige Reulen belangrijk

Pepijn Reulen
Pepijn Reulen Foto: © Pro Shots

NAC Breda heeft donderdag een besloten oefenwedstrijd tegen MVV Maastricht winnend afgesloten. Op het trainingscomplex in Zundert eindigde het duel in 3-1 voor de ploeg van Jean-Paul van Gastel. Charles-Andreas Brym speelde een hoofdrol met een goal en een assist, zo meldt Algemeen Dagblad.

De openingstreffer kwam op naam van de pas zeventienjarige Pepijn Reulen. De jonge aanvaller blijft indruk maken, want ook in eerdere oefenduels tegen FC Dordrecht en de beloften van Excelsior Rotterdam was hij trefzeker. In totaal scoorde Reulen daarin al vijf keer. Ook in de Keuken Kampioen Divisie kreeg hij al minuten, onder meer in de wedstrijd tegen FC Groningen van afgelopen vrijdag.

Na een overtreding op Brym kreeg NAC een strafschop, die feilloos werd benut door Clint Leemans. Brym zette de eindstand op het bord met een fraaie actie en dito schot. De Canadese aanvaller trok naar binnen en schoot van buiten het strafschopgebied raak: 3-1. In competitieverband wacht hij nog op zijn eerste doelpunt, maar met twee assists en een sterke indruk lijkt de vorm langzaam te komen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
za
29/11
Excelsior
16:30
NAC Breda
zo
7/12
Sparta Rotterdam
16:45
NAC Breda
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
za
20/12
NAC Breda
21:00
Telstar
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
16 Excelsior 12 -12 10
17 Telstar 12 -7 9
Bekijk de hele stand