Nassoh blikt vooruit op Sparta: "Het is bij hen ook vaak grillig"

Mohamed Nassoh
Mohamed Nassoh Foto: © BSR Agency

Het duel tussen NAC Breda en Sparta Rotterdam is een speciale voor Mo Nassoh. De middenvelder neemt het op tegen zijn oude club. Toch is er maar één ding dat telt volgens de NAC-speler: winnen. 

"Ja, het leeft wel een klein beetje", geeft hij toe op de clubwebsite. "Maar ik denk dat we niet in de situatie zitten dat we veel met de tegenstander bezig moeten zijn. We moeten vooral vanuit onszelf denken en daar motivatie uithalen." 

Nassoh voelt geen extra druk. " Nee, eigenlijk niet. Je wilt jezelf altijd laten zien, ongeacht de tegenstander." De middenvelder volgt zijn oude club nog altijd op de voet en is onder de indruk van hun seizoen. "Ze doen het heel goed", aldus Nassoh. "Wat wel opvalt, is dat het bij hen vaak ook grillig is. Ze winnen of verliezen met ruime cijfers."

Nassoh wijt vervolgens de kracht van Sparta aan. "Hun snelheid voorin, met name vanaf de flanken, maakt ze gevaarlijk. Daarnaast hebben ze een kopsterke spits en veel fysieke kracht. Maar er liggen ook zeker kansen voor ons."

Lees meer:
0 reacties