Olij: "Ben toen echt vier weken met die transfer bezig geweest"

Nick Olij
Nick Olij Foto: © BSR Agency

Nick Olij heeft sinds dat hij keept een doel: de beste worden. Vanuit NAC Breda kon hij naar Sparta Rotterdam, maar dat duurde héél lang. 

"Ik ben toen echt vier weken met die transfer bezig geweest", zegt Olij in gesprek met Sportnieuws.nl. "Ik was één week op vakantie en was elke dag in de weer ermee. In die week heb ik wel genoeg leermomenten gehad", vervolgt hij. 

In zijn eerste seizoen bij Sparta blonk hij uit. Hij werd tevens geselecteerd voor Oranje. Hij zit echter nog altijd bij Sparta Rotterdam. Gaat hij weg? "Als de situatie niet verandert, heeft het geen zin om er continu antwoord op te geven."

De geruchtenstromen doen hem weinig. "Het doet niks met mij, ik ben daar te stabiel voor in mijn hoofd. Als ik een wedstrijd speel, dan ben ik met de wedstrijd bezig. Heb ik een gesprek met m’n zaakwaarnemer, dan focus ik daar op. Die heb ik bij wijze van spreken elke dag aan de telefoon, maar dat zijn dingen waar ik geen grip op heb."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/11
FC Volendam
18:45
NAC Breda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
za
29/11
Excelsior
16:30
NAC Breda
zo
7/12
Sparta Rotterdam
16:45
NAC Breda
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
10 SC Heerenveen 11 0 14
11 Go Ahead Eagles 11 0 13
12 Fortuna Sittard 11 -4 13
13 NAC Breda 11 -5 12
14 FC Volendam 11 -5 10
15 Excelsior 11 -11 10
16 Telstar 12 -7 9
Bekijk de hele stand