Pepijn Reulen (17) lacht: "Hij heeft me aan tafel getrokken"

Pepijn Reulen
Pepijn Reulen Foto: © Pro Shots

Pepijn Reulen kroonde zich zaterdagavond tot matchwinner voor NAC Breda in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De zeventienjarige aanvaller scoorde vlak voor tijd de enige treffer van de wedstrijd. Reulen liet zich eerder dit seizoen ook al direct zien bij Oranje onder 18 met drie doelpunten in twee wedstrijden.

De uitnodiging voor Oranje onder 18 kwam voor het NAC-talent al als een verrassing. "Ik had het niet verwacht dat ik me mocht gaan melden", zegt Reulen tegenover Voetbal International. "Je voetbalt toch bij NAC. Je ziet achter al die andere spelersnamen Ajax, Feyenoord of PSV staan. En toen kreeg ik toch een bericht binnen. Dat vond ik wel heel mooi."

"Mijn moeder kreeg een mailtje", blikt hij terug. "Heel toevallig. Ik heb de club toen zelf een bericht gestuurd, aan Niek Ripson, de fysieke trainer. Hij heeft het aan de trainer verteld. Het is wel een dingetje, ja. Oranje dragen, heel erg mooi. Jammer genoeg mocht ik de shirts niet meenemen. Nee, ik heb ze ook niet stiekem snel in het schoenenvak van mijn tas geschoven. Helaas."

Reulen moest wel wennen bij de Nederlandse talenten. "Ik kwam rustig en verlegen binnen. Ik kende niemand", geeft hij aan. "Ik had het zo ook nog nooit meegemaakt. Alleen als je dan trainingen meedoet, dan gaan ze je vanzelf zoeken. Dan gaan ze steeds meer tegen je praten, dan komt het vanzelf."

Hij is daarbij een andere Eredivisie-speler dankbaar. "Je moet ook bij een tafeltje gaan zitten, ja. Er was geen indeling. Ruud Nijstad, van FC Twente, heeft me aan tafel getrokken", lacht Reulen. "Ik heb me een beetje aan hem opgetrokken. Ik ben goed opgevangen en ben een beetje met dat tafeltje verdergegaan. En uiteindelijk ga je steeds meer zeggen."

Zet in op NAC Breda tegen Feyenoord!

NAC Breda speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties