Robert Maaskant vreest voor NAC Breda: "Maak me daar zorgen over"

Robert Maaskant
Robert Maaskant Foto: © BSR Agency

Robert Maaskant maakt zich zorgen over NAC Breda, dat de laatste plek in de Eredivisie bezet. De oud-trainer van de Bredanaars ziet dat de achterstand op een veilige plek al vijf punten bedraagt. Afgelopen weekend verloor NAC Breda in eigen huis met 0-2 van concurrent Excelsior.

"Het was natuurlijk een do-or-diewedstrijd", zegt Maaskant tegenover Sportnieuws.nl. "Er was een enorme sfeer, een beetje Argentijnse taferelen en NAC wilde volle bak gaan. En dan deelt Hillen in de twaalfde minuut zo'n doodschop uit. Dit was dé wedstrijd om zich te revancheren voor al die relatief goede wedstrijden met een hoog expected goals. Alleen, als je nu naar de stand kijkt dan wordt het toch wel zorgelijk."

Maaskant beseft dat NAC Breda zich moet handhaven om verder te kunnen groeien als club. "Ze zeggen dat je na drie jaar in de Eredivisie stabiel wordt, kijk naar Sparta en Groningen. Je ziet alleen ook hoe hard het allemaal in een keer kan wegzakken, dat geldt voor NAC Breda ook. Ik maak me daar wel zorgen over", aldus de oud-trainer, die niet verwacht dat NAC Breda echt in de problemen komt bij degradatie.

"Remco (Oversier, red.) heeft zich in onze podcast daar heel duidelijk over uitgesproken: financieel gaat het goed en er zijn reserves om het op te kunnen vangen", legt hij uit. "Maar goed, je moet uiteindelijk wel een keer wat gaan bieden aan het publiek. Voetbal is entertainment en als er 22.000 mensen in het stadion zitten, die komen ook om te winnen. En dat gebeurt gewoon te weinig", besluit Maaskant.

Zet in op NAC Breda tegen Feyenoord!

NAC Breda speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties