Sauer man of the match tegen Almere: "Een van mijn kwaliteiten"
Leo Sauer maakte met een prachtige goal de enige treffer in het duel tussen NAC Breda en Almere City. De aanvaller sprak met ESPN over zijn bijdrage aan de overwinning van zijn team.
"De eerste helft speelden we goed, in de tweede helft zag het er compleet anders uit", opent Sauer in gesprek met ESPN. "We creërden niet veel kansen en lieten onze kwaliteiten niet zien. Maar we pakken drie punten, ik scoor en dus is het een goede avond."
Sauer bevond zich in de eerste helft in een speeltuin. Dat zag de aanvaller zelf ook, die vond dat zijn ploeg vaker had moeten scoren. "In de eerste helft hadden we veel kansen. Maar we hadden de 2-0 moeten maken, want het werd nog heel spannend aan het einde."
Vervolgens wordt hem gevraagd zijn goal te beschrijven. "Ik sta tegenover één verdediger, ga om hem heen en schiet hem in de verre hoek. Dat is een van mijn kwaliteiten. Ik moet mogelijkheden creëren als aanvaller en in dit exacte moment ging dat heel goed."