Seuntjens beleeft tweede jeugd: "Ik verbaas mezelf ook weleens"

Ralf Seuntjens
Ralf Seuntjens Foto: © Pro Shots

Ralf Seuntjens scoorde namens SK Lommel dit seizoen al elf doelpunten, terwijl hij ook al vijf assists verzorgde. In 2023 overwon de oud-speler van NAC Breda nog lymfeklierkanker. Nu, op zijn 37ste, is hij een held in België.

"Lommel werd vorig seizoen dertiende en dat wilden ze niet nog een keer. Ik moest de mentor worden van spits Jason van Duiven, maar het is iets anders gelopen", zegt Seuntjens tegenover De Gelderlander. "Een mentor moet ook laten zien dat hij de beste is en dat hij nog graag wil spelen. Ik begon de competitie op de bank, maar kwam al vrij snel in de basis. In oktober ben ik weer een paar keer op de bank begonnen, maar de laatste twee maanden speel ik alles."

Zelf vindt hij ook dat zijn carrière een bijzondere wending heeft genomen. "Het is wel bijzonder hoe het gelopen is. Ik verbaas mezelf ook weleens. Aan de andere kant; ik heb altijd en overal gescoord. Dat doe ik nu weer."

Hij vindt het net vinden in België lastiger dan in Nederland. "De duelkracht en intensiteit liggen hoger dan in de Keuken Kampioen Divisie. Aan het tactische wordt iets minder aandacht besteed, maar teams spelen hier veel verdedigender. In de 96ste minuut winnen via een counter vinden ze prima. Het spel is resultaatgericht."

Zet in op NAC Breda tegen Feyenoord!

NAC Breda speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties