Situatie Van Hooijdonk zorgt voor discussie: "Zijn rare dingen"

De situatie rond Sydney van Hooijdonk blijft onderwerp van gesprek. In Voetbalpraat wordt een eerdere uitspraak aangehaald over zijn houding en rol, terwijl vervolgens wordt geschetst hoe dat wringt met keuzes tijdens wedstrijden, bijvoorbeeld als Soumano eerder wordt ingebracht.

Het moment dat wordt besproken door Anco Jansen, is een interview van trainer Carl Hoefkens: "Hij gaf bijvoorbeeld ook een interview over Van Hooijdonk. Van Hooijdonk had een spreekverbod en toen had hij in een interview gezegd van: "Nou, Van Hooijdonk die moet invallen met vuur in zijn in zijn ogen."

Daarna wordt de tegenstelling aangehaald die volgens de tafel vreemd overkomt: "Nou ja, goed. Ze stonden dus achter tegen Telstar en Soumano wordt ingebracht."

"Ja, ik ik kon me op dat moment wel voorstellen dat Van Hooijdonk daar ook zat van ja. Ja. Ik krijg het spreekverbod, mijn trainer zegt dan ik moet het gaan laten zien. Ik moet meer brengen en noem maar op. We staan achter en mijn collega-spits komt erin. En dat is de topscorer van je ploeg. Het zijn rare dingen", aldus Jansen.

Lees meer:
0 reacties