Sydney van Hooijdonk geniet in Engeland: "Dat doet iets met je"

Sydney van Hooijdonk
Sydney van Hooijdonk Foto: © BSR Agency

Sydney van Hooijdonk hoopt bij Norwich City weer van vaste waarde voor een club te worden. De oud-spits van SC Heerenveen wordt verhuurd door Bologna.

Van Hooijdonk kwam nog amper in actie in Norwich, maar de supporters staan al helemaal achter hem. "Tijdens mijn warming-up scandeerden ze op de tribune de hele tijd mijn naam", vertelt de Nederlander aan het Algemeen Dagblad. "Heel bijzonder om mee te maken. Zo fantastisch ontvangen worden, ook door mijn ploeggenoten. Ja, dat doet iets met je."

De 24-jarige aanvaller wilde dit seizoen voor zijn kans gaan bij Bologna, maar dat lukte niet. Bij Norwich hoopt Van Hooijdonk op vastigheid. "Ik ga mijn best doen om een goede indruk achter te laten bij Norwich, dat een optie tot koop heeft bedongen. Daarna is het aan de club wat ze komende zomer met we willen", stelt hij. De ingrediënten zijn er. "Ik ben wel iemand die gevoelig is voor een mooie entourage. Echt, het is genieten dankzij die bijna 30.000 supporters die kort op het veld zitten en de hele tijd zingen. En ook het voetbal past bij me."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt donderdagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
za
12/04
NAC Breda
21:00
Go Ahead Eagles
do
24/04
AZ
18:45
NAC Breda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
14 PEC Zwolle 26 -11 26
15 Sparta Rotterdam 26 -10 25
Bekijk de hele stand