Uitgerekend Van Hooijdonk schiet SC Heerenveen naar zege op NAC

Sydney van Hooijdonk juicht na een goal tegen NAC
Sydney van Hooijdonk juicht na een goal tegen NAC Foto: © Pro Shots

NAC Breda is uitgeschakeld in het toernooi om de TOTO KNVB Beker. In eigen huis verloor de ploeg van Peter Hyballa met 2-1 van SC Heerenveen.

NAC begon goed aan het bekerduel in het Rat Verlegh Stadion. De Parel van het Zuiden had al direct een grote kans via Aimé Omgba, maar zijn kopbal werd een prooi voor Xavier Mous. Na een kwartier spelen was het alsnog raak voor NAC. Tom Boere werkte de bal tegen de touwen: 1-0.

Vlak voor rust maakte de ploeg van trainer Kees van Wonderen de gelijkmaker. Sydney van Hooijdonk werkte een voorzet van Rami Kaib tegen de touwen. De voormalig speler van NAC, waar zijn vader Pierre werkzaam is, zorgde uiteindelijk ook voor de beslissing.

In de tweede helft stond hij op de goede plek om een voorzet van Milan van Ewijk binnen te werken. Daarmee schoot hij SC Heerenveen naar de kwartfinales van het bekertoernooi.

Lees meer:
0 reacties