Van den Bergh: "Als je dat als team kan gunnen aan je supporters"

Jan van den Bergh met Gustaf Lagerbielke en Rob Dieperink
Jan van den Bergh met Gustaf Lagerbielke en Rob Dieperink Foto: © Pro Shots

Jan Van den Bergh is in extase na de overwinning van zijn NAC Breda op FC Twente. Hij geniet van de thuisoverwinning en complimenteert de arbitrage.

"Overwinningen tegen Ajax en FC Twente thuis is waar de fans voor naar het stadion komen. En als je dat als team kan gunnen aan je supporters, dan wordt het niet veel mooier", opent Van den Berg bij ESPN. De spanning zat er echter constant vol in. "Ik denk niet dat je harder kan twijfelen dan bij een VAR-moment van drie minuten."

Van den Bergh zelf voelde die spanning, net als zijn fans, flink. "Dat hij buitenspel stond was duidelijk, maar of er daarvoor een overtreding werd gemaakt wist ik niet. Ik had het gevoel dat Ltaief al aan het vallen was. En dan is het prettig dat de VAR daarover een oordeel velt. Ik denk dat de VAR vandaag verschillende keuren juist optrad en goed ingreep. Dat mag ook wel een keer gezegd worden", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Heracles Almelo 32 -17 38
13 NEC Nijmegen 32 1 37
14 PEC Zwolle 32 -11 35
15 NAC Breda 32 -21 32
16 Willem II 32 -21 25
17 RKC Waalwijk 32 -30 22
18 Almere City 32 -41 20
Bekijk de hele stand