Van den Bergh lyrisch over ploeggenoot: "Voor ons een geschenk"

Jan Van den Bergh
Jan Van den Bergh Foto: © Pro Shots

NAC Breda wist gisteravond met 2-3 te winnen van Jong AZ. Jan Van den Bergh verscheen na afloop van het duel voor de camera van ESPN.

Op een oog een zwaarbevochten zege voor NAC. "Opzicht viel dat nog wel mee, ik denk dat we vooral in de tweede helft genoeg kansen hadden. Je speelt natuurlijk tegen een uiterst getalenteerd elftal, dus je weet dat je net volledig gaat domineren, maar voor mijn gevoel waren we veruit de gevaarlijkste ploeg. Dus ik denk dat de drie punten terecht zijn."

Van den Bergh scoorde en deed dat uit een vrije trap van Dominik Janosek en was na afloop dan ook lyrisch over zijn ploeggenoot. "Ja, fantastische trap. Ik denk dat ik mijn carrière nog nooit met iemand heb samengespeeld die zo'n trap heeft, dus dat is voor ons echt een geschenk."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
zo
17/08
NAC Breda
20:00
Fortuna Sittard
zo
24/08
NEC Nijmegen
14:30
NAC Breda
zo
31/08
NAC Breda
16:45
AZ
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
Bekijk de hele stand