Van Hooijdonk niet blij met reserverol: "Vind dat ik moet spelen"

Sydney van Hooijdonk
Sydney van Hooijdonk Foto: © BSR Agency

Sydney van Hooijdonk is niet blij met zijn reserverol bij NAC Breda. Ook tegen Sparta, dat met 1-0 verloor, begon de spits op de bank. Hij laat weten het niet eens te zijn met de keuze van trainer Carl Hoefkens.

"De trainer vond dat ik vandaag beter het laatste half uur zou spelen, als de tegenstander niet meer kan", begint Van Hooijdonk bij ESPN. "Hij had verwacht dat als ik vorige week het laatste half uur zou hebben gespeeld, ik dan zou hebben gescoord. Ik had de eerste zestig minuten geen kans gekregen. Dan moet je dat natuurlijk accepteren."

Hoewel Van Hooijdonk zijn reserverol accepteert, is hij het er niet mee eens. "Nee, ik vind dat ik gewoon moet spelen. We hebben moeite met doelpunten maken. We hebben veel wedstrijden gespeeld waarin we weinig kansen kregen. Vandaag kregen we veel kansen en ik ben degene die het makkelijkst een doelpunt maakt. Dat heb ik tegen de trainer gezegd en dat begreep hij ook heel goed, maar hij heeft voor deze wedstrijd die keuze gemaakt."

Van Hooijdonk zag vanaf de bank dat zijn ploeg veel kansen miste. "Heel frustrerend. Voor iedereen. Voor mij ook, maar voor iedereen. Hij wil gewoon niet vallen. Het is ook niet zo dat dat alleen maar pech is, denk ik", aldus Van Hooijdonk.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
NAC Breda
21:00
NEC Nijmegen
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
vr
6/02
NAC Breda
20:00
Excelsior
za
14/02
Heracles Almelo
16:30
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
13 PEC Zwolle 18 -17 20
14 Excelsior 17 -15 19
15 Telstar 18 -8 15
16 NAC Breda 18 -10 14
17 FC Volendam 18 -13 14
18 Heracles Almelo 18 -20 14
Bekijk de hele stand