VIDEO | Bouhuijzen hard onderuit tegen landskampioen ondanks bijzonder doelpunt

Menno Bouhuijzen heeft met ruime cijfers verloren van Dani Hagebeuk van Ajax in de eDivisie. Het werd maar liefst 1-5. Eén lichtpuntje, Menno scoorde zijn tweede goal ooit in de eDivisie, en wel met NAC-spits Thierry Ambrose. 

De e-sporter begon goed aan de wedstrijd, maar stond toch 3-0 achter bij rust. Kort na rust kwam Bouhuijzen er wel uit, en scoorde via een kopbal van Ambrose. Wat dus redelijk speciaal is. Het komt niet vaak voor dat Eredivisiespelers in de eDivisie worden gebruikt, omdat je daar je eigen team samenstelt. 

Na de 1-3 kwam Menno er niet meer aan toe, en werd het kort na de bijzondere goal van Ambrose 1-4. Vlak voor tijd scoorde de regerend landskampioen nog de 1-5. Door dit verlies blijft Menno nog steeds stijf onderaan staan.

De hele wedstrijd is hieronder te bekijken: 

Lees meer: