Vier stewards van NAC Breda raken gewond na ongeregeldheden

NAC - FC Groningen
NAC - FC Groningen Foto: © BSR Agency

Vier stewards van NAC Breda raakten lichtgewond bij een confrontatie met supporters van FC Groningen. De fans wilden met trommels het stadion betreden, maar werden bij de ingang tegengehouden, wat tot opstootjes leidde.

Dat nieuws meldt De Telegraaf. NAC hanteert strikte huisregels om een authentieke voetbalsfeer te behouden, waarbij trommels en toeters niet zijn toegestaan. Dit beleid werd voorafgaand aan de wedstrijd met FC Groningen besproken. Toch arriveerden enkele van de vierhonderd meegereisde supporters met trommels bij het stadion, wat leidde tot opstootjes bij de ingang.

Bij de schermutselingen raakten vier stewards lichtgewond, waarbij één zelfs een gebroken tand opliep. De identiteit van de betrokken FC Groningen-fans is bekend, maar het is nog onduidelijk of de politie actie tegen hen zal ondernemen. Mogelijk worden zij vervolgd voor openlijke geweldpleging.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
NAC Breda
12:15
PEC Zwolle
za
10/05
Fortuna Sittard
18:45
NAC Breda
wo
14/05
NEC Nijmegen
20:00
NAC Breda
zo
18/05
NAC Breda
14:30
Willem II
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
12 NEC Nijmegen 29 -1 33
13 Fortuna Sittard 29 -16 33
14 NAC Breda 30 -18 32
15 PEC Zwolle 29 -9 31
16 Willem II 29 -19 24
17 RKC Waalwijk 29 -23 19
Bekijk de hele stand